Czas mija nieubłaganie…
A gdybyś tak mogła go zatrzymać?
A może nawet cofnąć?
Wrócić do swoich najpiękniejszych lat?
Znów poczuć się atrakcyjnie i emanować sex appeal-em?

     Z myślą o tej potrzebie stworzyliśmy Bellissima Atelier niezwykły salon kosmetyczny – Artystyczny Warsztat Piękna – w którym z uporem i determinacją cofamy wskazówki zegara biologicznego, aby każda kobieta mogła znowu poczuć się piękna i atrakcyjna!

     Istnieje powszechna opinia, że największymi wrogami kobiet są czas i grawitacja, jednak ta lista jest zdecydowanie dłuższa! Wolne rodniki otaczające nas z każdej strony, stres towarzyszący nam w domu i w pracy, niewłaściwe jedzenie, źle dobrane kosmetyki i wiele innych czynników sprawia, że wyglądamy i czujemy się coraz gorzej! Dlatego właśnie potrzebujesz pomocy specjalistów. Ludzi, którzy po latach praktyki są w stanie skutecznie pomóc Ci w walce ze wszystkim, co nie pozwala Ci czuć się pięknie, co nie pozwala Ci być sobą … być kobietą.

     Bellissima Atelier to miejsce, w którym doświadczeni specjaliści kompleksowo zadbają o Twoją twarz i ciało. Dzięki najnowocześniejszym urządzeniom i wysokiej klasy kosmetykom niemożliwe stanie się możliwe. Spośród szerokiej gamy zabiegów (m.in. z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, masażu i stylizacji paznokci), każdy wybierze zabieg najlepiej odpowiadający jego potrzebom, a nowocześnie i elegancko urządzone wnętrza gabinetów salonu Bellissima Atelier dodatkowo sprawią, iż spędzony tu czas będzie wyjątkowy!

    Jeśli chcesz zgłębić wiedzę na temat upiększania ciała, zapraszamy na organizowane przez nas kursy i szkolenia kosmetyczne.

Serdecznie i gorąco zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego gabinetu!

 

Specjaliści medycyny estetycznej, kosmetologii, wizażu i masażu:

 

Anna Krzyk
ANNA KRZYK

KOSMETYKA, WIZAŻ, STYLIZACJA

Dyplomowana Technik Usług Kosmetycznych, a do tego niezwykle utalentowana wizażystka i stylistka. Założycielka salonu Bellissima Atelier. Odnalazła swoje powołanie w przywracaniu kobietom ich naturalnego piękna, co ma okazję realizować na wielu różnych płaszczyznach. Jej zawodowym mottem są słowa Coco Chanel: „Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane”.

dowiedz się więcej…

Patrycja Myśliwiec
PATRYCJA MYŚLIWIEC

STYLIZACJA PAZNOKCI, NAIL ART

Dyplomowana stylistka paznokci z wieloletnim doświadczeniem oraz instruktorka z zakresu stylizacji paznokci. Nie uznaje półśrodków, dlatego pracuje tylko na najlepszych kosmetykach (między innymi prestiżowej marki LCN). Całym sercem przychyla się do zdania, że „dłonie, to wizytówka kobiety”, dlatego też dokłada wszelkich starań, by ta wizytówka była jak najpiękniejsza!

dowiedz się więcej…

Maciej Mrula
MACIEJ MRULA

MASAŻYSTA

Masażysta i terapeuta manualny. Ukończył wrocławską szkołę masażu „Biostudio” a także szereg specjalistycznych kursów i szkoleń związanych z tematyką masażu. Masażem i odnową biologiczną zajmuje się czynnie od ponad 5 lat. Interesuje się dalekowschodnią medycyną naturalną i zdrowym, aktywnym trybem życia.

dowiedz się więcej…

Monika Kukulska
MONIKA KUKULSKA

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich (obecnie Uniwersytet Medyczny) we Wrocławiu. Jest również studentką studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, wykładowcą oraz współorganizatorem konferencji naukowych. W salonie Bellissima Atelier zajmuje się zagadnieniami z zakresu medycyny estetycznej.

dowiedz się więcej…

Dominik Bryń
DOMINIK BRYŃ

FIZJOTERAPEUTA

Absolwent Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, fizjoterapeuta i terapeuta manualny. Doświadczenie zdobywał pracując w klubach sportowych takich jak: Gwardia Wrocław, Śląsk Wrocław, WKK Wrocław. Specjalizuje się w fizjoterapii sportowej i ortopedycznej. Leczy także dolegliwości związane z: bólem kręgosłupa szyjnego, piersiowego, lędźwiowego, bólem stawów obwodowych, głowy, skręcenia, stany pooperacyjne (artroskopia, rekonstrukcja ACL), naciągnięcia, naderwania mięśni oraz stany zapalne stawów i tkanek miękkich. Prowadzi terapie przeciwobrzękowe, leczenie skolioz oraz ostrych i przewlekłych urazów.

dowiedz się więcej…

Klaudia Dorosz
KLAUDIA DOROSZ

SPECJALISTA DS. MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Jak sama o sobie mówi, już od dzieciństwa ma w sobie nieustającą chęć tworzenia, która objawia się w rozmaitych pracach manualnych i artystycznych. Makijaż permanentny stał się pasją, która pozwala jej łączyć manualne zdolności z wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie kosmetologii. Każdą swoją pracę wykonuje z ogromną starannością i z uwagą wsłuchuje się w potrzeby klienta. Swoją profesję traktuje jak misję, misję skierowaną do kobiet, by każda mogła poczuć się zadbana i piękna.

dowiedz się więcej…