Czas mija nieubłaganie…
A gdybyś tak mogła go zatrzymać?
A może nawet cofnąć?
Wrócić do swoich najpiękniejszych lat?
Znów poczuć się atrakcyjnie i emanować sex appeal-em?

     Z myślą o tej potrzebie stworzyliśmy Bellissima Atelier niezwykły salon kosmetyczny – Artystyczny Warsztat Piękna – w którym z uporem i determinacją cofamy wskazówki zegara biologicznego, aby każda kobieta mogła znowu poczuć się piękna i atrakcyjna!

     Istnieje powszechna opinia, że największymi wrogami kobiet są czas i grawitacja, jednak ta lista jest zdecydowanie dłuższa! Wolne rodniki otaczające nas z każdej strony, stres towarzyszący nam w domu i w pracy, niewłaściwe jedzenie, źle dobrane kosmetyki i wiele innych czynników sprawia, że wyglądamy i czujemy się coraz gorzej! Dlatego właśnie potrzebujesz pomocy specjalistów. Ludzi, którzy po latach praktyki są w stanie skutecznie pomóc Ci w walce ze wszystkim, co nie pozwala Ci czuć się pięknie, co nie pozwala Ci być sobą … być kobietą.

     Bellissima Atelier to miejsce, w którym doświadczeni specjaliści kompleksowo zadbają o Twoją twarz i ciało. Dzięki najnowocześniejszym urządzeniom i wysokiej klasy kosmetykom niemożliwe stanie się możliwe. Spośród szerokiej gamy zabiegów (m.in. z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, masażu i stylizacji paznokci), każdy wybierze zabieg najlepiej odpowiadający jego potrzebom, a nowocześnie i elegancko urządzone wnętrza gabinetów salonu Bellissima Atelier dodatkowo sprawią, iż spędzony tu czas będzie wyjątkowy!

    Jeśli chcesz zgłębić wiedzę na temat upiększania ciała, zapraszamy na organizowane przez nas kursy i szkolenia kosmetyczne.

Serdecznie i gorąco zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego gabinetu!

 

Specjaliści medycyny estetycznej, kosmetologii, wizażu i masażu:

 

Anna Krzyk

ANNA KRZYK

KOSMETYKA, WIZAŻ, STYLIZACJA

Dyplomowana Technik Usług Kosmetycznych, a do tego niezwykle utalentowana wizażystka i stylistka. Założycielka salonu Bellissima Atelier. Odnalazła swoje powołanie w przywracaniu kobietom ich naturalnego piękna, co ma okazję realizować na wielu różnych płaszczyznach. Jej zawodowym mottem są słowa Coco Chanel: „Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane”.

dowiedz się więcej…

Monika Kukulska

MONIKA KUKULSKA

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich (obecnie Uniwersytet Medyczny) we Wrocławiu. Jest również studentką studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, wykładowcą oraz współorganizatorem konferencji naukowych. W salonie Bellissima Atelier zajmuje się zagadnieniami z zakresu medycyny estetycznej.

dowiedz się więcej…

Klaudia Dorosz

KLAUDIA DOROSZ

SPECJALISTA DS. MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Jak sama o sobie mówi, już od dzieciństwa ma w sobie nieustającą chęć tworzenia, która objawia się w rozmaitych pracach manualnych i artystycznych. Makijaż permanentny stał się pasją, która pozwala jej łączyć manualne zdolności z wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie kosmetologii. Każdą swoją pracę wykonuje z ogromną starannością i z uwagą wsłuchuje się w potrzeby klienta. Swoją profesję traktuje jak misję, misję skierowaną do kobiet, by każda mogła poczuć się zadbana i piękna.

dowiedz się więcej…

Monika Kukulska

NATALIA OLEJNIK

STYLISTKA PAZNOKCI, MAKIJAŻYSTKA

Absolwentka szkoły makijażu Pro Academy School of Makeup we Wrocławiu. Pasjonatka makijażu jak i stylizacji paznokci. Swój zawód wykonuje z zamiłowaniem i oddaniem. Zwraca uwagę na szczegóły i upodobania klienta. Interesuje się nowymi trendami i na bieżąco je wprowadza do wachlarzu swoich usług.

dowiedz się więcej…