PARTNERZY

SILCO Kosmetyka - Fryzjerstwo
SILCO

KOSMETYKA – FRYZJERSTWO

Fryzjerstwo i kosmetyka to nie tylko usługa. Liczy się również miejsce oraz jego atmosfera. Aby zachować najwyższy standard salonu, należy pamiętać o wysokiej jakości produktach, aby klient poczuł się doceniony i miał poczucie bezpieczeństwa oddając się w nasze ręce. Nie należy także zapominać o takich aspektach jakimi są higiena i sterylność.
Naprzeciw tym zadaniom wychodzi SILCO – hurtownia oferująca najwyższej jakości produkty nie tylko z zakresu fryzjerstwa i kosmetyki, ale również posiadająca szeroką ofertę z dziedziny chemii kosmetycznej służącej do sprzątania i dezynfekcji.

Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na www.silco24.pl


Alicja Tuduj
ALICJA TUDUJ

TRENER PERSONALNY

Trener Personalny oraz utytułowana zawodniczka Fitness Bikini Federacji IFBB, dwukrotna II Vice Mistrzyni Polski 2013 i 2014 Fitness Bikini. Magister wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Sympatyczka zdrowego trybu życia, zwolenniczka treningu zintegrowanego, łączącego w sobie trening funkcjonalny, siłowy jak i trening crossfit.

Będę architektem Twojego ciała.


W skuteczny sposób pomogę Ci w uzyskaniu nowej sylwetki. Przeprowadzę Cię przez etap planowania treningu, a potem realizacji projektu, jakim jesteście Ty i Twoje ciało. Wskażę Ci drogę do odnalezienia wartości Twojego ciała. Udowodnię, jak ważna w Twoim życiu jest aktywność fizyczna. Jednocześnie jako wyzwanie stawiam sobie przyzwyczajenie Cię do aktywności i zdrowego trybu życia do tego stopnia, by stało się to Twoją pasją.

Zapoznaj się z moją propozycją treningów osobistych i umów na bezpłatną konsultację.

Poznaj moc treningu personalnego! Jest to najlepszy sposób na świecie do osiągnięcia Twojego celu treningowego!

www.alicjawkrainiefitnessu.pl

DLA KLIENTÓW BELLISSIMA ATELIER TRENINGI Z 15% RABATEM!


Catering na diecie
CATERING NA DIECIE

HANNA I ŁUKASZ PIASECCY

Catering na Diecie powstał z myślą o świadomych, ale zapracowanych.
Dbających o zdrową dietę, ale nie mających czasu na gotowanie.
Dla niezależnych, otwartych i aktywnych. Dla każdego, kto potrzebuje
i chce jeść dobrze, regularnie i i dietetycznie, czyli zdrowo.

http://cateringnadiecie.pl

DLA KLIENTÓW BELLISSIMA ATELIER CATERING DIETETYCZNY Z 10% RABATEM, a przy zakupie pakietu 10 zabiegów antycellulitowych w Bellissima Atelier 1 dzień dietetycznego cateringu GRATIS.


Zdrowe do domu
ZDROWE DO DOMU

Zdrowe do domu to przyjazny sklep ze zdrową, ekologiczną i zawsze świeżą żywnością z DARMOWĄ dostawą do domu przy zakupach od 69 zł.

W ofercie posiadamy także ekologiczne i naturalne kosmetyki opatrzone certyfikatem BDIH.

http://www.zdrowedodomu.com

Dla klientów Bellissima Atelier ZDROWE DO DOMU oferuje 7% RABATU.

Warunkiem udzielonego rabatu jest wysłanie wiadomości przez fanpage-a na https://www.facebook.com/zdrowedodomu z hasłem „rabat od Bellissima Atelier”. W odpowiedzi otrzymają Państwo kod rabatowy.


Paweł Gutt Solutions P.W.
PAWEŁ GUTT SOLUTIONS P.W.

Nazywam się Paweł Piotr Gutt i jestem właścicielem GuttSolutions – jednej z z najlepszych firm od przewozu rzeczy i mebli we Wrocławiu.

Jestem doktorem nauk o zarządzaniu, a swoje powołanie odnalazłem w tworzeniu odpowiednich warunków do przeprowadzek rodzin i firm do nowych lokalizacji, we Wrocławiu, ale też innych miastach i krajach. Swoją firmą kieruję tak, by zapewnić klientom najwyższej jakości usługi i komfort. Zapewnia je zespół, który ma odpowiednie przygotowanie, kompetencje i doświadczenie. Przedsiębiorstwo oparte jest na koncepcji elastycznego dostosowywania oferty do zmieniającego się profilu potrzeb współczesnych organizacji i osób indywidualnych. Firma stale dywersyfikuje swoją ofertę tworząc zorganizowany zbiór zasobów pracy, kompetencji i środków materialnych, pojazdów różnego typu, maszyn i urządzeń, umożliwiający w różnych układach czy zestawieniach spełniać nowe, często niestandardowe potrzeby swoich klientów w czasie najbardziej dla nich dogodnym.

GuttSolutions posiada certyfikat rzetelnej firmy, dzięki czemu nasi klienci mogą polegać na naszym doświadczeniu i sprzęcie.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

http://profesjonalna-przeprowadzka.pl

DLA KLIENTÓW BELLISSIMA ATELIER PAWEŁ GUTT SOLUTIONS P.W. OFERUJE, aż 10% RABATU.