MASAŻE

MASAŻ KLASYCZNY Opis zabieguCena zabiegu
MASAŻ RELAKSACYJNY Opis zabieguCena zabiegu
MASAŻ TERAPEUTYCZNY Opis zabieguCena zabiegu
MASAŻ ODPRĘŻAJĄCY CAŁEGO CIAŁA Opis zabieguCena zabiegu 

MASAŻE

MASAŻ KLASYCZNY pozytywnie wpływa na ciało i duszę. Przede wszystkim zmniejsza napięcie całego ciała. Poprawia funkcjonowanie mięśni i stawów. Prawidłowy masaż przyspiesza przemianę materii, dobrze działa na układ krążenia, nie pozwala na odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wpływa korzystnie na naszą psychikę, odprężając nas i uwalniając od lęków i stresów.

MASAŻ RELAKSACYJNY to idealny sposób na zmęczenie fizyczne i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy – wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.

MASAŻ TERAPEUTYCZNY pobudza przemianę materii i krążenie.Ugniatanie, głaskanie, rozciąganie sprawia nam przyjemny ból i przynosi odprężenie. Dobrze wykonany masaż nie tylko przynosi przyjemność, ale również pozwala pozbyć się bólów kręgosłupa, karku, mięśni, a nawet pomaga zwalczyć cellulit.

MASAŻ ODPRĘŻAJĄCY CAŁEGO CIAŁA na bazie gorących olei, które doskonale nawilżają, wygładzają i przywracają blask skórze całego ciała. Pozytywnie wpływa na ciało i duszę, rozluźnia, poprawia funkcjonowanie mięśni i stawów. Wpływa korzystnie na naszą psychikę, odprężając nas i uwalniając od lęków i stresów. Jeśli jesteś przepracowany, zestresowany i spięty ten masaż jest idealny dla Ciebie .