Bellissima Atelier to miejsce, które powstało z zamiłowania do piękna. Nasze doświadczenie, umiejętności i ciągły rozwój wykorzystujemy, aby nasi klienci czuli się w naszych rękach bezpiecznie i komfortowo.

Dbamy, aby jakość naszych zabiegów była zawsze na najwyższym poziomie ponieważ satysfakcja i zadowolenie jest dla nas bezcenne. Szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kosmetologii, laseroterapii i medycyny estetycznej daje możliwość indywidualnego podejścia do każdego klienta dbając o najmniejszy szczegół.

Za pomocą nowoczesnych sprzętów i preparatów renomowanych marek nasi specjaliści znajdą rozwiązanie, aby efekty pozabiegowe były w pełni zadowalające.

Minimalistyczne i ciepłe wnętrza gabinetu sprawią, że spędzony u Nas czas będzie chwilą dla siebie.

NASZ ZESPÓŁ

ANNA CHOMIUK

KOSMETOLOG / PODOLOG

Założyłam gabinet Bellissima Atelier w 2013 roku. Jestem kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem, jednak od kilku lat realizuję się i specjalizuje w profesji Podologa. Zajmuję się schorzeniami stóp, które na co dzień utrudniają funkcjonowanie, a pomoc w ich leczeniu i poprawa komfortu życia moich pacjentów, są dla mnie ogromną satysfakcją.
Obecnie podnoszę swoje kwalifikacje kształcąc się z zakresu Zespołu Stopy Cukrzycowej. Prywatnie moją pasją są podróże, wędrówki górskie oraz sport.

ANETA CZWOROWSKA

MANAGER / TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

Zarządzam całym zespołem oraz koordynuję pracę salonu Bellissima Atelier “od kuchni”.Dbam o wizerunek gabinetu i dopinam wszystko na ostatni guzik. Reprezentuję salon w kontakcie z naszymi klientami. Pasjonuję się kosmetologią, żużlem i fotografią analogową.

AGNIESZKA SUKIENNIK

KOSMETOLOG / LINERGISTKA

Jestem absolwentką Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej. W gabinecie Bellissima Atelier zajmuję się zabiegami z zakresu makijażu permanentnego. Nieustanny rozwój osobisty oraz zdobyta wiedza pozwalają mi na wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie. Podczas swojej pracy zwracam szczególną uwagę na precyzję oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Moją pasją jest kosmetyka naturalna oraz ziołolecznictwo. Prywatnie interesuję się ogrodnictwem, muzyką elektroniczną oraz psychologią.

MONIKA KUKULSKA

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich (obecnie Uniwersytet Medyczny) we Wrocławiu. Posiadam kilkuletnie doświadczenia z zakresu medycyny estetycznej i stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, kongresach oraz warsztatach. Bardzo dbam o bezpieczeństwo swoich pacjentek, które zawsze mogą liczyć na wizyty kontrolne i konsultacje.