SALON

Bellissima Atelier to miejsce, które powstało z zamiłowania do piękna. Nasze doświadczenie, umiejętności i ciągły rozwój wykorzystujemy, aby nasi klienci czuli się w naszych rękach bezpiecznie i komfortowo. Dbamy, aby jakość naszych zabiegów była zawsze na najwyższym poziomie ponieważ satysfakcja i zadowolenie jest dla nas bezcenne. Szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kosmetologii, laseroterapii i medycyny estetycznej daje możliwość indywidualnego podejścia do każdego klienta dbając o najmniejszy szczegół. Za pomocą nowoczesnych sprzętów i preparatów renomowanych marek nasi specjaliści znajdą rozwiązanie, aby efekty pozabiegowe były w pełni zadowalające. Minimalistyczne i ciepłe wnętrza gabinetu sprawią, że spędzony u Nas czas będzie chwilą dla siebie.

PRACOWNICY

ANNA CHOMIUK

WŁAŚCICIELKA SALONU

ANETA CZWOROWSKA

MANAGER / TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

AGNIESZKA SUKIENNIK

KOSMETOLOG

MARTYNA MAZUR

STYLISTKA PAZNOKCI

MONIKA KUKULSKA

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

ANNA CHOMIUK

WŁAŚCICIELKA SALONU

Dyplomowana Technik Usług Kosmetycznych, wizażystka i stylistka.

Odnalazłam swoje powołanie w przywracaniu kobietom ich naturalnego piękna, co mam okazję realizować na wielu różnych płaszczyznach. Wykonuję zabiegi z zakresu kosmetologii, laseroterapii oraz makijażu permanentnego. Pomagam innym rozszerzać swoje kompetencje prowadząc kursy i szkolenia zawodowe. Prywatnie moją pasją są podróże, wędrówki górskie oraz sport.

ANETA CZWOROWSKA

MANAGER / TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

Dyplomowana Technik Usług Kosmetycznych oraz Manager Bellissima Atelier. Prawa ręka oraz organizatorka pracy całego zespołu. Przemiła oraz zawsze uśmiechnięta w pierwszym kontakcie z naszymi klientami.

AGNIESZKA SUKIENNIK

KOSMETOLOG

Absolwentka Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu. Charakteryzuje ją zamiłowanie do zawodu,  precyzyjność podczas wykonywanych zabiegów oraz indywidualne podejście do klienta. Jej pasją jest wciąż rozwijająca się kosmetyka naturalna.

MONIKA KUKULSKA

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich (obecnie Uniwersytet Medyczny) we Wrocławiu. Posiadam kilkuletnie doświadczenia z zakresu medycyny estetycznej i stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, kongresach oraz warsztatach. Bardzo dbam o bezpieczeństwo swoich pacjentek, które zawsze mogą liczyć na wizyty kontrolne i konsultacje.