Bellissima Atelier to miejsce, które powstało z zamiłowania do piękna. Nasze doświadczenie, umiejętności i ciągły rozwój wykorzystujemy, aby nasi klienci czuli się w naszych rękach bezpiecznie i komfortowo.

Dbamy, aby jakość naszych zabiegów była zawsze na najwyższym poziomie ponieważ satysfakcja i zadowolenie jest dla nas bezcenne. Szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kosmetologii, laseroterapii i medycyny estetycznej daje możliwość indywidualnego podejścia do każdego klienta dbając o najmniejszy szczegół.

Za pomocą nowoczesnych sprzętów i preparatów renomowanych marek nasi specjaliści znajdą rozwiązanie, aby efekty pozabiegowe były w pełni zadowalające.

Minimalistyczne i ciepłe wnętrza gabinetu sprawią, że spędzony u Nas czas będzie chwilą dla siebie.

Uwaga!
Tymczasowa lokalizacja salonu na miesiąc lipiec:
ul. Legnicka 60E/3.

Jednocześnie informujemy, że od sierpnia 2023 salon kosmetyczny Bellissima Atelier będzie funkcjonował, jako:

Klinika Diagnostyki Skóry
by Bellissimki

Wrocław, ul. Legnicka 59/U14

NASZ ZESPÓŁ

ANNA CHOMIUK

KOSMETOLOG / PODOLOG

Założycielka gabinetu kosmetologii i medycyny estetycznej Bellissima Atelier w 2013 roku. Ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu.

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w terapiach Anti-Aging. Dzięki jej holistycznemu i indywidualnemu podejściu do potrzeb pacjentów uzyskuje spektakularne efekty w swoich terapiach zabiegowych.

Od kilku lat realizuje się także w profesji podologa. Zajmuje się schorzeniami stóp, które na co dzień utrudniają funkcjonowanie, a pomoc w ich leczeniu i poprawa komfortu życia pacjentów daje jej ogromną satysfakcję.

Prywatnie jej pasją są podróże, wędrówki górskie oraz sport.

ANETA CZWOROWSKA

MANAGER / TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

Zarządza całym zespołem oraz koordynuje pracę salonu Bellissima Atelier “od kuchni”. Dba o wizerunek gabinetu oraz reprezentuje salon w kontakcie z pacjentami.

Mimo pracy biurowej nie porzuciła zamiłowania do kosmetologii i specjalizuje się w salonie kosmetyką upiększającą. Wykonuje indywidualne konsultacje z pacjentami i układa spersonalizowane plany terapeutyczne. Kładzie także nacisk na prawidłową pielęgnację domową jako kontynuację terapii gabinetowej.

Prywatnie pasjonuje się sportem żużlowym i fotografią analogową.

AGNIESZKA SUKIENNIK

KOSMETOLOG / LINERGISTKA

Absolwentka Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu. Związana z gabinetem Bellissima Atelier od 2018 roku. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej oraz makijażu permanentnego.

Zdobyta wiedza oraz nieustanny rozwój osobisty pozwalają jej na wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do każdego pacjenta to podstawa jej pracy. W swojej profesji zwraca szczególną uwagę na precyzję wykonywanych zabiegów. Stawia na naturalność i subtelne podkreślenie urody. W ostatnim czasie rozwija swoje umiejętności z zakresu podologii.

Pasjonuje się ziołolecznictwem, ogrodnictwem, muzyką elektroniczną oraz psychologią.

KLAUDIA LESZCZYŃSKA

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, obecnie broniąca magistra Kosmetologii.

Uczestniczka wielu szkoleń i webinarów, które pozwalają jej fachowo i rzetelnie rozwiązywać każdy problem urodowy. Pasjonatka nowinek w dziedzinie kosmetologii, lubiąca kontakt z ludźmi. Uwielbia wyzwania i ceni sobie każdy sukces w przeprowadzonych terapiach.

ANNA CHRZANOWSKA

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Prywatnie szczęśliwa mama, macocha i żona, spełniona zawodowo w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii, która stała się źródłem mojej wrażliwości, zrozumienia i hartu ducha. Te 15 lat pracy przekładam na moje obecne wyzwanie i ogromną pasję, którą stała się medycyna estetyczna. A w wolnym czasie praktykuję ashtanga jogę, jeżdżę konno i zawsze staram się znaleźć chwilę na rozwój.

MEDYCYNA ESTETYCZNA
Współczesna medycyna estetyczna to nie tylko botoks i wypełniacze. Nowoczesne technologie i innowacyjne produkty do rewitalizacji skóry budzą w niej własne procesy odnowy, uzupełniają powstające z upływem czasu niedobory, chronią przed niekorzystnym wpływem zewnętrznych czynników i niwelują zmiany nimi wywołane. Stanowią dla nowoczesnej kobiety kolejny poziom w rytuałach pielęgnacji skóry i radzenia sobie z jej problemami. Zapamiętajcie, że postęp w tej dziedzinie ma służyć nam, a nie my jemu!