Bellissima Atelier to miejsce, które powstało z zamiłowania do piękna. Nasze doświadczenie, umiejętności i ciągły rozwój wykorzystujemy, aby nasi klienci czuli się w naszych rękach bezpiecznie i komfortowo.

Dbamy, aby jakość naszych zabiegów była zawsze na najwyższym poziomie ponieważ satysfakcja i zadowolenie jest dla nas bezcenne. Szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kosmetologii, laseroterapii i medycyny estetycznej daje możliwość indywidualnego podejścia do każdego klienta dbając o najmniejszy szczegół.

Za pomocą nowoczesnych sprzętów i preparatów renomowanych marek nasi specjaliści znajdą rozwiązanie, aby efekty pozabiegowe były w pełni zadowalające.

Minimalistyczne i ciepłe wnętrza gabinetu sprawią, że spędzony u Nas czas będzie chwilą dla siebie.

NASZ ZESPÓŁ

ANNA CHOMIUK

KOSMETOLOG / PODOLOG

Ukończyłam Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu. Założyłam gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej Bellissima Atelier w 2013 roku.

Jestem kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem i specjalizuję się w terapiach Anti-Aging. Holistyczne podejście i dokładna analiza potrzeb moich pacjentów jest kluczem do skuteczności terapii, a w rezultacie najlepszych efektów zabiegowych.

Od kilku lat realizuję się także w profesji podologa. Zajmuję się schorzeniami stóp, które na co dzień utrudniają funkcjonowanie, a pomoc w ich leczeniu i poprawa komfortu życia moich pacjentów są dla mnie ogromną satysfakcją.

Prywatnie moją pasją są podróże, wędrówki górskie oraz sport.

ANETA CZWOROWSKA

MANAGER / TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

Zarządzam całym zespołem oraz koordynuję pracę salonu Bellissima Atelier “od kuchni”. Dbam o wizerunek gabinetu oraz reprezentuję salon w kontakcie z pacjentami.

Mimo pracy biurowej nie porzuciłam zamiłowania do kosmetologii i specjalizuję się w salonie kosmetyką upiększającą. Wykonuję indywidualne konsultacje z pacjentami i układam spersonalizowane plany terapeutyczne. Kładę także nacisk na prawidłową pielęgnację domową jako kontynuację terapii gabinetowych.

Prywatnie pasjonuję się sportem żużlowym i fotografią analogową.

AGNIESZKA SUKIENNIK

KOSMETOLOG / LINERGISTKA

Jestem absolwentką Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu. Z gabinetem Bellissima Atelier jestem związana od 2018 roku. Specjalizuję się w zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej oraz makijażu permanentnego.

Zdobyta wiedza oraz nieustanny rozwój osobisty pozwalają mi na wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do każdego pacjenta to podstawa mojej pracy. W mojej profesji zwracam szczególną uwagę na precyzję wykonywanych zabiegów. Stawiam na naturalność i subtelne podkreślenie urody.

W ostatnim czasie rozwijam swoje umiejętności z zakresu podologii. Moją pasją jest ziołolecznictwo, ogrodnictwo, muzyka elektroniczna oraz psychologia.

ALEKSANDRA KORTA

KOSMETOLOG

Jestem absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Ukończyłam specjalizację z zakresu kosmetologii w medycynie estetycznej. Odbyłam staże w klinikach medycyny estetycznej, mając możliwość asystowania, a tym samym zdobywania wiedzy od najlepszych specjalistów.

Wieloletnie doświadczenie zdobyłam podczas praktyki z lekarzami. Praca z pacjentami sprawiła, że doskonale stawiam diagnozę. Przeprowadzam indywidualne konsultacje podczas, których dobieram celowaną terapię zabiegową i osiągam spektakularne efekty.

Zajmuję się zagadnieniami z zakresu kosmetologii oraz kosmetologii estetycznej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach z zakresu laseroterapii, modelowania sylwetki, mezoterapii igłowej, karboksyterapii i bioresktukturyzacji skóry.

W czasie wolnym gram na fortepianie, czytam książki i aktywnie spędzam czas spacerując z psem.

KATARZYNA KOMOROWSKA

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Ukończyłam Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, następnie studia podyplomowe z zakresu Medycyny estetycznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

Od kilku lat związana jestem zawodowo z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu, gdzie odbywałam szkolenie specjalizacyjne z zakresu chorób wewnętrznych. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach doskonalących.

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia i szeroko pojętych działań Anti- Aging. W swojej pracy podchodzę do każdego pacjenta indywidualnie, staram się zatrzymać lub cofnąć efekty upływającego czasu podkreślając naturalne piękno drzemiące w każdej kobiecie.