anna-chomiuk-square

ANNA CHOMIUK

KOSMETYKA / WIZAŻ / STYLIZACJA

ANNA CHOMIUK

KOSMETYKA / WIZAŻ / STYLIZACJA

Dyplomowana Technik Usług Kosmetycznych, a do tego niezwykle utalentowana wizażystka i stylistka. Założycielka salonu Bellissima Atelier. Odnalazła swoje powołanie w przywracaniu kobietom ich naturalnego piękna, co ma okazję realizować na wielu różnych płaszczyznach. Jej zawodowym mottem są słowa Coco Chanel: „Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane”.

aneta-czworowska-square

ANETA CZWOROWSKA

MANAGER / TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

ANETA CZWOROWSKA

MANAGER / TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

Dyplomowana Technik Usług Kosmetycznych oraz Manager Bellissima Atelier. Prawa ręka oraz organizatorka pracy całego zespołu. Przemiła oraz zawsze uśmiechnięta w pierwszym kontakcie z naszymi klientami.

natalia-olejnik-square

NATALIA OLEJNIK

STYLISTKA PAZNOKCI / MAKIJAŻYSTKA

NATALIA OLEJNIK

STYLISTKA PAZNOKCI / MAKIJAŻYSTKA

Absolwentka szkoły makijażu Pro Academy School of Makeup we Wrocławiu. Pasjonatka makijażu jak i stylizacji paznokci. Swój zawód wykonuje z zamiłowaniem i oddaniem. Zwraca uwagę na szczegóły i upodobania klienta. Interesuje się nowymi trendami i na bieżąco je wprowadza do wachlarzu swoich usług.

aleksandra-czarnecka-square

ALEKSANDRA CZARNECKA

MAGISTER KOSMETOLOGII

ALEKSANDRA CZARNECKA

MAGISTER KOSMETOLOGII

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Kosmetologia oraz masaż to jej największa pasja. Masaże w jej wykonaniu, są największą przyjemnością. Specjalizuje się również w zabiegach na twarz oraz wyszczuplania sylwetki.

monika-kukulska-square

MONIKA KUKULSKA

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

MONIKA KUKULSKA

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich (obecnie Uniwersytet Medyczny) we Wrocławiu. Prywatnie uwielbiam podróżować w najdalsze zakamarki świata, a w wolnej chwili relaksuję się na pływalni.

Posiadam kilkuletnie doświadczenia z zakresu medycyny estetycznej i stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, kongresach oraz warsztatach. Wielokrotnie udzielałam porad pacjentkom na stronach portali internetowych oraz wywiadów na temat medycyny estetycznej w prasie kolorowej.

W ramach terapii anti-aging (przeciwstarzeniowej) oferuję zabiegi wypełniające i modelujące z użyciem kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego, redukcje zmarszczek mimicznych za pomocą toksyny botulinowej typu A, mezoterapię igłową, rewitalizację skóry, peelingi lekarskie, zakładanie nici liftingujących i rewitalizujących, zabiegi laserowe i wiele innych.

W swojej pracy kieruję się kilkoma zasadami. Po pierwsze nie szkodzić! Jak to rozumieć? Zabiegi dopieram w taki sposób aby efekty były bardzo naturalne. Oczekuję, że pacjentka będzie wyglądała młodziej, bardziej świeżo ale nie zmieniam kształtu jej twarzy na nienaturalny.  Po drugie każdą pacjentkę traktuję indywidualnie i opracowuję plan działania tylko dla niej. Bardzo dbam o bezpieczeństwo swoich pacjentek, które zawsze mogą liczyć na wizyty kontrolne i konsultacje.