anna-chomiuk-user-square

ANNA CHOMIUK

KOSMETYKA / WIZAŻ / STYLIZACJA

ANNA CHOMIUK

KOSMETYKA / WIZAŻ / STYLIZACJA

Dyplomowana Technik Usług Kosmetycznych, a do tego niezwykle utalentowana wizażystka i stylistka. Założycielka salonu Bellissima Atelier. Odnalazła swoje powołanie w przywracaniu kobietom ich naturalnego piękna, co ma okazję realizować na wielu różnych płaszczyznach. Jej zawodowym mottem są słowa Coco Chanel: „Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane”.

aneta-czworowska-user-square

ANETA CZWOROWSKA

MANAGER / TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

ANETA CZWOROWSKA

MANAGER / TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

Dyplomowana Technik Usług Kosmetycznych oraz Manager Bellissima Atelier. Prawa ręka oraz organizatorka pracy całego zespołu. Przemiła oraz zawsze uśmiechnięta w pierwszym kontakcie z naszymi klientami.

dummy-user-square

MARTYNA MAZUR

STYLISTKA PAZNOKCI

MARTYNA MAZUR

STYLISTKA PAZNOKCI

Dyplomowany technik usług kosmetycznych oraz stylistka paznokci szkoląca się m.in u Złotego Instruktora mistrzostw Nailpro. Jej marzeniem jest udział w prestiżowych mistrzostwach w kategoriach artystycznych i technicznych. Wykonywanie perfekcyjnych stylizacji to jej największa pasja. Jest dobrym rozmówcą i dostosowuje się do klienta. Można u niej liczyć na bardzo dużą dokładność oraz precyzyjne zdobienia.

agnieszka-sukiennik-user-square

AGNIESZKA SUKIENNIK

AGNIESZKA SUKIENNIK

KOSMETOLOG

Absolwentka Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu. Charakteryzuje ją zamiłowanie do zawodu,  precyzyjność podczas wykonywanych zabiegów oraz indywidualne podejście do klienta. Jej pasją jest wciąż rozwijająca się kosmetyka naturalna.

monika-kukulska-square

MONIKA KUKULSKA

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

MONIKA KUKULSKA

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich (obecnie Uniwersytet Medyczny) we Wrocławiu. Prywatnie uwielbiam podróżować w najdalsze zakamarki świata, a w wolnej chwili relaksuję się na pływalni.

Posiadam kilkuletnie doświadczenia z zakresu medycyny estetycznej i stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, kongresach oraz warsztatach. Wielokrotnie udzielałam porad pacjentkom na stronach portali internetowych oraz wywiadów na temat medycyny estetycznej w prasie kolorowej.

W ramach terapii anti-aging (przeciwstarzeniowej) oferuję zabiegi wypełniające i modelujące z użyciem kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego, redukcje zmarszczek mimicznych za pomocą toksyny botulinowej typu A, mezoterapię igłową, rewitalizację skóry, peelingi lekarskie, zakładanie nici liftingujących i rewitalizujących, zabiegi laserowe i wiele innych.

W swojej pracy kieruję się kilkoma zasadami. Po pierwsze nie szkodzić! Jak to rozumieć? Zabiegi dopieram w taki sposób aby efekty były bardzo naturalne. Oczekuję, że pacjentka będzie wyglądała młodziej, bardziej świeżo ale nie zmieniam kształtu jej twarzy na nienaturalny.  Po drugie każdą pacjentkę traktuję indywidualnie i opracowuję plan działania tylko dla niej. Bardzo dbam o bezpieczeństwo swoich pacjentek, które zawsze mogą liczyć na wizyty kontrolne i konsultacje.